ČESKÉ STAVEBNÍ STANDARDY
     Vyhledávání :      
Naše služby Legislativní rámec Projektová dokumentace Zadávání staveb Kvalifikace Ceny ve stavebnictví Popisovníky Datová základna Otázky a odpovědi  
   CENOVÉ UKAZATELE
   KATALOG OBJEKTŮ
   ROZPOČTÁŘSKÉ PRÁCE
   HONORÁŘ ARCHITEKTA
 
 
 
 
 

  Katalog stavebnĂ­ch objektĹŻ

Elektronický „Katalog staveb a objektů“ je zpracován na základě technických a cenových informací realizovaných staveb. Přehlednou formou nabízí pravidelně doplňovanou databázi staveb a jejich objektů, s možností vyhledávání podle třídníků JKSO i CZ-CC,  případně regionu nebo dalších kritérií.

Uvádí cenové údaje od celkové stavby, rozhodujících stavebních konstrukcí, přes ceny za měrnou jednotku (m3, m2 atd.), účelovou jednotku (lůžko, byt atd.) až do jednotlivých stavebních dílů objektů. Připraveno je i místo pro uložení souvisejících dokumentů, jsou-li k dispozici (smlouva, rozpočet a další). Díky cenovým údajům i popisům technických charakteristik si uživatel katalogu (investor, projektant) může vybrat takovou stavbu, která se nejvíce podobá jeho vlastnímu záměru.

Elektronický katalog dále umožňuje řadu uživatelských vstupů a změn na různých úrovních, od prosté změny množství měrných či účelových jednotek celé stavby až po detailní editaci objektů stavby nebo stavebních dílů objektu. Výsledkem je vlastní cenový model, který si uživatel může vytisknout nebo uložit.

Navštívit náš elektronický katalog můžete  ZDE,  nebo přímo z hlavního menu přes ikonu vpravo nahoře.


Domácí odkazy :
  Portál veřejné správy
  Sbírka zákonů
  Normalizační institut
  ČKAIT
  ČKA
  CACE CZ
  UNIKA
  Česká komora st. ekonomů
  ČSSI ČR
Zahraniční odkazy :
  FIEC
  FIDIC
  EU Simap
  EFCA
 
 
Hlavní partner projektu
 
 
 
 
   Copyright RTS, a.s.